Pondelok - Piatok 07:00 - 15:30

Sobota a nedeľa - ZATVORENÉ

+ 421 911130385

staweb@staweb.eu

Studenec 130

05304 Studenec

Hore
 

Priečky na Panoráme 5 v KE

Realizácia nových priečok na Panoráme V v KE na objekte B

Priečky na Panoráme 5 v KE

Novostavby

Priečky na Panoráma 5 v KE sme začali realizovať v septembri 2019. Realizácia bola z pálených tehál o hrúbke 11,5 a 8 cm na murovaciu maltu. Neskôr kôli nepriaznivému počasiu sa zmenila technológia na murovaciu penu. Realizácia priečok trvala do februára 2020. Naša spoločnosť na Panoráme 5 v KE realizovala aj osadenie keramických prekladov a realizáciu stúpačiek v bytovom objekte B. Všetky práce boli zrealizované pod dohľadom zástupcu objednávateľa ako aj investora.

ÚČEL:

Účelom navrhovanej činnosti je vybudovanie obytného súboru Panoráma 5 v KE je v pokračovaní Jelšovej ulici v území „Košice – Heringeš“ v mestskej časti Košice – Vyšné Opátske, okres Košice IV, k.ú Nižná úvrať a rieši polyfunkčnú zástavbu pozostávajúcu z obytnej funkcie viacpodlažnej zástavby a funkcie mestského občianskeho vybavenia. Tieto funkcie sú zastúpené v dvoch viacpodlažných bytových domov „A“, „B“ pričom k BD. „A“ je na 1.np pridružená časť s funkciou občianskeho vybavenia, a Objektu „C.“, ktorý je určený výhradne na občianske vybavenie – (služby, obchod, parkovanie…).

 

PROJEKT:

Projekt je situovaný na lukratívnom mieste nad mestom Košice, pred Košickou Novou Vsou, len 3 km od centra. Poskytuje očarujúci panoramatický výhľad do Košickej kotliny a na mesto. Hĺbku pohľadu umocňujú malebné scenérie pahorkatín Slanských vrchov a kopcov Slovenského Rudohoria z východnej strany. Ideálna poloha v bezprostrednom susedstve lesa a cyklotrasy vedúcej do Maďarska ponúka možnosti pre šport, aktívny oddych a relax.

Bezproblémové dopravné spojenie s centrom, či inými mestskými časťami zabezpečuje novo zrekonštruovaná štvorprúdová Sečovská cesta s novovybudovanou križovatkou Prešovská-Sečovská. V roku 2015 je plánovaná rekonštrukcia križovatky v smere na Zdobu, ktorá má uľahčiť odbočovanie a pripájanie sa na cestu v tomto mieste.

Lokalita nie je ohrozená záplavami a zosuvmi pôdy. Benefity tejto lokality ju jednoducho predurčujú na atraktívne mestské bývanie v prírodnom prostredí.

INV.:

MION BUILDING COMPANY s.r.o.

PRÁCE:

Nové priečky na objekte B

ROK:

2019

CENA:

25.431,10 eur