Pondelok - Piatok 07:00 - 15:30

Sobota a nedeľa - ZATVORENÉ

+ 421 911130385

staweb@staweb.eu

Studenec 130

05304 Studenec

Hore
 

Nové priestory pre Baliarne Poprad

Realizácia nových výrobných priestorov

Nové priestory pre Baliarne Poprad

Novostavby

Baliarne Poprad sa rozhodli pre modernizácia výrobného procesu a vybudovania nového výrobného priestoru. Našou úlohou bolo v skladových priestoroch vybudovať novú miestnosť. Vnútorné priečky sa realizovali o pórobetónových tvárnic o hrúbke 200mm na ktoré sa v skladových priestoroch zrealizovala nová šťuková omietka. Na výrobnej strane sa po zrealizovaný šťukových omietok zrealizoval nový hygienický náter. Počas technologických prestávok sme boli oslovený aj na zrekonštruovanie niektorých starých priestorov. Tie spoločnosť Baliarne Poprad využíva ako konferenčnú miestnosť, kancelárie a kuchynku. V miestnostiach sa museli vyrovnať všetky steny, vybúrať nové otvory, osadiť nové parapety, zrealizovať nové celoplošné stierkovanie a na chodbe sa zrealizovala nová minerálna omietka.

INFO O MIESTE REALIZÁCIE:

Baliarne v Poprade sú jedinečným miestom, kde pod jednou strechou dochádza k spojeniu výnimočných chutí a vôní. Nájdete tu celý sortiment produktov od značiek Popradská káva, Popradský čaj, prémiový čaj Mistral, až po exkluzívny prémiový brand Mistral Grand Selection v podobe širokej ponuky našich káv a čajov, bio čajov, sypaných i klasických čajov. V ponuke máme pestrý výber doplnkového sortimentu v podobe čajového a kávového príslušenstva, nájdete tu vysokokvalitný výber porcelánového servisu ale i darčekové balenia pre svojich blízkych.

V súčasnosti má firma dve výrobné prevádzky. Poprad sa stal centrom spracovania kávy, čierneho čaju a zároveň administratívnou základňou celého podniku. V Spišskej Belej, ktorá sa nachádza 26 km od Popradu, sa nachádzajú sklady všetkých surovín a spracúvajú sa ovocné čaje.

INV.:

ARPROG Poprad a.s.

PRÁCE:

Realizácia nových výrobných priestorov

ROK:

2019

CENA:

6,645,69 eur